Ubezpieczenia w Niemczech


Szanowni Państwo

Tylko nieliczni wiedzą, że poziom i jakość naszego życia zależą od zawartych przez nas umów.

Umowa o pracę, dzieło, umowa zlecenie, umowa spółki – to niektóre z umów decydujących o barwach naszego życia w okresie aktywności zawodowej.

Kolejny dział umów, które mają ogromny wpływ nie tylko na nasze życie, lecz również naszych bliskich, to umowy ubezpieczeniowe. Czy zastanawialiście się kiedyś ile umów ubezpieczeniowych zawiera przeciętny obywatel w Polsce czy w Niemczech przez całe życie? Ubezpieczenie mieszkania, samochodu, działalności (pracujący na własny rachunek czyli większość Polaków w Niemczech) zdrowotne, wypadkowe, opiekuńcze, rentowe, emerytalne. To tylko te najbardziej rozpowszechnione i niezbędne. Jak nie dać się nabrać nie znając języka i systemu ubezpieczeń w Niemczech, swoich praw i obowiązków. Jesteście na właściwej stronie.

Polski przedstawiciel ubezpieczeniowy w Niemczech – Kliknij tutaj

AOK Ubezpieczenie Kalkulator OC AC Polskie Biuro Ubezpieczeń Dortmund

Tanie ubezpieczenie w Niemczech dla Polaków

Ubezpieczenia dla każdego!

Szukacie ubezpieczenia dla siebie, rodziny lub znajomych. Naszym zadaniem jest udzielanie informacji, oraz dawanie wskazówek, jak zabezpieczyć się przed ruiną finansową. Naszym klientom proponujemy produkty z branży ubezpieczeń. Tworzymy bezpłatne, indywidualne oraz profesjonalne ekspertyzy za pomocą „Finanzkompass“ (analiza finansowa). Oferujemy korzystne ubezpieczenie zdrowotne, pojazdu z uznaniem polskich zniżek, emerytalne zamiast podatku i z dotacjami państwowymi oraz wiele innych korzystnych opcji…